Kontakt

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Jak przyspieszyć internet o 530%
Autor: Artur Michał Kalinowski (---.visp.energis.pl)
Data:   

Jak przyspieszyć internet o 530%

Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, a jednak w rzeczywistości można wykorzystać pewne właściwości protokołu TCP/IP i po odpowiedniej modyfikacji znacznie przyspieszyć transfer danych.

Internet został stworzony dla celów wojskowych, a implementacja protokołu TCP/IP w początkowej jego fazie zawierała pewne pola, które do dziś są obecne w protokole, ale nie są wykorzystywane.

Chodzi mi o preambułę, która zawiera w ostatnich swoich 4 bitach tak zwany atrybut pierwszeństwa. Liczony on jest od wartości 0 do 15, przy czym wartość 15 jest maksymalną wartością i pakiety z tak ustawionym atrybutem są dostarczane w pierwszej kolejności, przed innymi pakietami, nawet, jeżeli dotarły na końcu i ustawione są na końcu kolejki. Wówczas to, zamiast tradycyjnego modelu przesyłania danych FIFO, realizowany jest model LIFO, ale tylko dla pakietów z ustawionym atrybutem. Wszystkie pakiety mają ustawiony atrybut domyślnie na 0000h, więc i tak oczekują w kolejce realizowanej metodą FIFO.
Ustawianie pakietu na 1111h praktycznie nie ma sensu, bo każdy atrybut mówi jednocześnie o metodzie opisu danych ramki, w przypadku wartości Fh oznacza to kompresję IP, a co za tym idzie adresów hostów źródłowych i docelowych, FCBS, całkowitej kompresji 802.2 i danych. Kompresja jest realizowana wówczas nie metodą Shanona, a adaptacyjną metodą Huffmana z uwzględnieniem ciągów logarytmicznych przy wyznaczaniu binarnego drzewa, a następnie jest kodowana metodą NRZ-M, która jest domyślnie stosowana sprzętowo podczas przesyłania danych w sieciach Ethernet. Jeżeli jednak zastosowana zostanie jej implementacja programowa wówczas zmianę wartości osiągną jedynie braki przejścia pomiędzy 1 a 0 i wówczas to one zmienią sygnał. To spowoduje, że będzie kolejno po sobie uszeregowany ciąg zer bądź jedynek.
Co z tego? A no to, że wówczas poddawane jest to ponownej kompresji i tak przygotowany pakiet jest transmitowany. Domyślnie ramka przekazywana jest do routera i w tym celu wykorzystywany jest adres MAC oraz protokoły arp, rarp, które podają IP dla danego MAC. Tak więc kompresja nagłówka IP może zostać zastosowana w zwykłych sieciach, ponieważ i tak dzięki rarp możemy dowiedzieć się o adresie nadawcy.
Oprogramowanie routerów potrafi domyślnie rozpoznać datagramy i w zależności o d atrybutu w preambule jest realizowana dekompresja nagłówka, o ile oczywiście atrybut jest rózny od 0000h, bo inaczej nie jest to potrzebne.
Pomiędzy routerami łącza są o wiele szybsze, więc router może przesłać pakiet bez kompresji i powtórnie, kiedy przyjdzie odpowiedź, przekazać ją do nadawcy w pakiecie, w formie w jakiej dostał zapytanie od hosta żądającego.

Tak więc odpowiednia modyfikacja preambuły pozwala na przesyłanie pakietów z ogromną kompresją pomiędzy komputerami klienckimi a routerem w jednej domenie kolizyjnej. Jest to znaczny wzrost prędkości, bo o ponad 530%, aczkolwiek wymaga on zarówno obliczeń związanych z kompresją po stronie komputera klienckiego, jak też i po stronie routera. Te obliczenia nie są jednak aż tak wielkie, ponieważ metoda kompresji jest bardzo prosta i jest realizowana rozkazowa w kilku cyklach procesora, a następnie operacje przeprowadzane są na podwójnych słowach, czyli czterech oktetach jednocześnie. Tak więc to tylko znikomy ułamek czasu procesora, a jednak znacznie potrafi przyspieszyć połączenie.

Problem jest jednak taki, że jeżeli nagle wszyscy zaczną używać pakietów z atrybutami, wówczas router musi przetwarzać nagłównki wszystkich pakietów, a to może spowolnić jego pracę. Więc administratorzy mogą blokować dostęp do routerów osobom, które nagminnie wykorzystują tą technologię. Jedyną metodą zablokowania dostępu jest odcięcie użytkownika na podstawie adresu IP, bądź IP+MAC, co jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Administrator musiałby jednak złapać taką osobę na gorącym uczynku, a że routing jest realizowany w większości sprzętowo, przy udziale oprogramowania, które ma zaimplementowane, zgodnie ze standardem IEEE, mechanizmy realizacji pierwszeństwa pakietów z atrybutami, wówczas administrator nie ma zbyt wielkich możliwości wychwycenia takich pakietów. Chyba, że zastosuje sniffery, ale i tak wówczas praca sniffera obciąża procesor znacznie bardziej, aniżeli jednostkowy pakiet.

Aby więc móc korzystać z większych prędkości, wystarczy jedynie na domowym komputerze zmienić preambułę i wpisać do niej atrybut. Niestety wymaga to operacji na pakietach i to dość pracochłonnych, bo trzeba sięgnąć najniżej, czyli napisać oprogramowanie, które zastąpi tradycyjne, dostarczane z Linuxem, bądź Windowsem.

Na pocieszenie powiem, że takie nowy sterownik zajmuje zaledwie 14KB i daje przyspieszenie 530%, a nawet do 700%, ale wówczas należy jeszcze zrezygnować z kontroli błędów w danych i oprzeć się jedynie na sprawdzaniu sumy kontrolnej pakietu, która w zupełności wystarczy.

Tak więc wszystkim posiadaczom modemów szczerze polecam tą technologię. Niestety nie dam sterownika tym, którzy mają SDI i ISDN, bo nie po to go pisałem, żeby ktoś, kto i tak ma na stałe internet, miał jeszcze takie udogodnienia. Ja jedynie napisałem go dla posiadaczy modemów. Prawda jest taka, że modem, chodzi tak, jak 2,5 a nawet jak 4 HISy.

Artur Michał Kalinowski

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Jak przyspieszyć internet o 530%
Autor: Luksoft (---.luksoft.org)
Data:   

A to już 1 kwietnia mamy? A u mnie dopiero 7 marca...

Autor: Juri (148.81.27.---)
Data:   

Cos Arturze to wszystko mi sie kupy nie trzyma...

Autor: sznikerss (---.wloclawek.dialup.inetia.pl)
Data:   

ja z tego wiele nie czaje ale jak mozesz to sie jakos umowimy i bys wpadl do mnie i bys mi to jakos przerobil ???

Autor: Pyciu (---.andrewex.com.pl)
Data:   

O tak i do mnie tez. Ja mam w domu wprawdzie stale lacze 2 Mb/s, ale z mila checia przyjme na swoje barki 14 Mb/s. Taki sterownik to rewolucja. Opatentuj ten stek bzdur w Urzedzie Patentowym ... spiesz sie, bo w kraju spora konkurencja...

Autor: king3000 (---.ciechocinek.sdi.tpnet.pl)
Data:   

Na wsi pod Radomiem pewien mechanik-amator probowal przerobic swoj motor marki WSK. I udalo mu sie - po przerobce motor palil 5 razy wiecej.

Autor: Stanisław (---.wloclawek.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data:   

No i taki jest los wynalazców w naszym kochanym kraju. Tu się wiele da wynaleźć ale niewiele da się wdrożyć a już prawie nigdy nie da się na tym zarobić. Zaraz wszyscy szydzą i mówią że to perpetuum mobile.Może by dać tym razem szansę młodemu jak sądzę wynalazcy aby zademonstrował swoje dzieło. Sznikerss jest gotów zaryzykować, tak przynajmniej wynika z jego postu. Proponuję aby Artyr Michał skontaktował się ze Sznikerssem /kontakt jest możliwy bo Sznikerss ma swoją stronę którą można odnaleźć w dziale "Strony prywatne" portalu i o ile pamiętam jest na niej adres/ i udostępni mu napisany przez siebie program a Sznikerss potwierdzi nam czyli uczestnikom forum, czy jego łącze przyśpieszyło o 530% czy Artur Michał wciska nam kit jak większość wynalazców. Nie proponuję siebie jako królika ponieważ korzystam z ISDN a niewiedzieć czemu Artur Michał uważa mnie za mającego " Na stałe Internet".

Autor: Luksoft (---.luksoft.org)
Data:   

A przecież Mittnick, występujący ostatnio masowo w polskich mediach, ostrzegał ;-) Wszelkie "rewelacje" są zwykle pułapkami instalującymi "coś jeszcze".

Socjotechnika działa świetnie. Ostatnio po sieci krąży znowu wirus storzony bez napisania najmniejszego kawałka programu. Nie pierwsza wersja zresztą. Po co trudzić się i szukać dziur w oprogramowaniu, tworzyć wirusa, który rozsyła się przez pocztę elektroniczną a później niszczy system? Prościej napisać do kilku osób, żeby skasowały u siebie jakiś ważny plik systemowy i jeszcze poprosiły o to swoich znajomych. Nic prostszego - wystarczy wmówić im, że mają wirusa, a objawia się to istatniem jakiegoś pliku na dysku - człowiek podatny na sugestie zaraz sprawdzi czy ma taki plik (zwykle jest to część większości popularnych systemów), po czym jest już pewien, że informacja jest prawdziwa; kasuje plik i wysyła "ostrzeżenie" do wszystkich znajomych. Wirus psychologiczny - żaden program antywirusowy nie pomoże...

Reasumując - nie tylko nieznajomym nie należy ufać...

Autor: martinez (---.kolfer.com.pl)
Data:   

buhahhahahahahaah

Autor: binladen (---.ciechocinek.sdi.tpnet.pl)
Data:   

ja mam kilka takich sterów jak chcesz nazywają się gaban netbus prosiak i takie tam a o 530% możesz zwiększyć ludziom wydatki za net na modemia.oh te dialerki dialerki patche i wtyczki hehehehe

Autor: Kuba (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Łączę się przez Neostradę (czyli modem). Czy udostepnisz mi źródło swoich sterowników? (boję się czy to aby nie wirus). Ostatecznie same sterowniki. OK. Dzięki

Autor: patyl21 (80.50.252.---)
Data:   

Czy mógłby ktoś przesłać mi ten sterownki. Używam modemu i i nternet mi słabo chodzi.

Autor: byku21 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

a mi bys przesłał ten program był bym bardzo wdzieczny

Autor: John_cena141 (---.centertel.pl)
Data:   

Ooo ja też bym poprosił, bo modemik chodzi jak... hmm... nie mogę klnąć na forum :D

udostępienie
Autor: linek18 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   

czy udostępnisz tem programik
Do Michał Kalinowsk

Autor: adrkra (---.gdynia.mm.pl)
Data:   

i ja bym poprosił bo mój modem niby 1MB a chodzi jak...

Autor: George (---.gprs.plus.pl)
Data:   

czesc moglbys mi przeslac na poczte sterownik o ktorym pisal M.Kalinowski? z gory dzieki

Autor: George (---.gprs.plus.pl)
Data:   

poprosze o ten sterownik

Autor: pirecki1 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Czy mógłbymi ktoś wysłać ten program bo ma 512 kb/s z neostrada i strasznie wolno mim to chozi

Autor: pawelj165 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Mam neostrade 512kb/s , strasznie wolno mi chodzi. Czy mógłbyś wysłać mi ten sterownik ?

Autor: zoooldar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   

ja mam neta 256kb/s i nie moge nic sciągac mogł by mi ktos wysłac ten sterownik na email Kamil_5555@wp.pl

Autor: Kffiat (---.gprs.plus.pl)
Data:   

witam..jak mógłby ktos to prosze o ten sterownik..tez mam modem 64 kb/s ;o
to mój mail mateusz_401@vivapolska.tv

Autor: agutowski1994 (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   

cześć mam blueconnect 1mb ale mi chodzi strasznie wolno mógł byś mi wysłać ten program na email agutowski1994@gmail.com

Autor: rafal4531 (---.gprs.plus.pl)
Data:   

Cześć. Mam I plusa i mi strasznie wolno chodzi, mógłbyś wysłać ten sterownik na ten mail rafal9634@wp.pl

Autor: firlej (---.chello.pl)
Data:   

ej jak bys mogl podeslij te stery mam 10 mb neta i chetnie bym przyspieszyl jak by tak mialo byc z 50 fajnie by bylo ;D

Autor: Agatka (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   

CZESĆ! mam prośbę wyślesz mi ten sterownik mam blueconnect i mnie denerwuje ta prędkość h** mnie poprostu strzela bardzo proszę o ten sterownik wyślij mi go na aderes e-mail agata7355@o2.pl Byłabym BARDZO wdzięczna ;*

Autor: Agatka (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   

a żeby ci lepiej wyjaśnić mam modem 64 kb/s poprostu bym roz***ała ten modem proszę pomocy ;( potrzebnym mi ten sterownik

Autor: skala (---.41.205.39.sub.mbb.three.co.uk)
Data:   

Witam prosze o wylanie tego sterownika poniewaz mam wielkie problemy z netem....otoz tak mama modem ktory mi chodzi do 20mb/s i nic nie moge z tym zrobic chcialbym jakos przyspieszayc i natknołem sie na ten temat...jezeli pan nie wiezy moge pany przeslac wszystko co pan potrzebuje aby uwiezyc i potwierdzic ze mowie prawde....
Prosze o pomoc
Z gory thx

skala<prosze o pomoc>

Autor: Przemek99969 (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   

Wiem że trochę za póżo ale też bym poprosił o ten sterownik ma neostrade 128kb/s

mój e-mail:przemek99969@o2.pl

Autor: slim3gtr (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data:   

moze mi ktoś wysłać ten program do przyspieszania internetu ?? z góry dzieki xD moj adres slim3gtr@wp.pl nr gg: 12878225

Autor: kamius12345 (---.opera-mini.net)
Data:   

moze i mi ktos wysłac na email ten sterownik przyspieszajacy o 530% ? , ja mam neta w blueconnect i bardzo by mi sie przydał :) moj mail kamius12345@wp.pl

Autor: Adameczko (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Jestem userem ktory posiada Neostradę i proszę autora tematu o podanie mi tych sterowników. Bardzo proszę

Autor: J.L.M. Prowocator (213.172.175.---)
Data:   

Jak to [*kurka*] jest, że ten temat jeszcze się trzyma i jeszcze dziś - a mamy 5 lipca roku dwa tysiące [*kurka*] dziewiątego - ktoś tu odpisuje? Nie dziwie się, że są cwaniaki którzy szukają łatwego zarobku na wciskaniu kitów. Nie dziwie się nawet, że są naiwni, którzy wierzą w przyspieszenie internetu dzięki jakimś szemranym sterownikom.ALE ŻE KTOŚ KTOŚ JEST TAK BEZCZELNY I DOMAGA SIĘ PRZESŁANIA MU NA MAILA STEROWNIKÓW, TO JUŻ NIE MIEŚCI SIĘ [*kurka*] MAĆ W GŁOWIE!

To samo na wrzucie. Cały czas: "HeJ, mA kotś mp3??? pLoSssSssSssę, psESlijcie mI Na mAiLa: martyneczka19@buziaczek.pl. DzIęX :d :*"

Czy wy [*kurka*] myślicie patałachy bez mózgu, że komuś będzie się chciało wam coś wysyłać? Nawet nie zadajecie sobie trudu aby samemu poszukać. Tylko "prześlijcie, prześlijcie, prześlijcie, proszę." Do roboty się wziąć!

Kiedyś jak ktoś chciał mieć jakąś piosenkę to albo szedł do sklepu i kupował płytę, albo miał cierpliwość i przegrywał radia, albo szedł na Chemika w Bydgoszczy i kupował pirata od Ruskich, albo sobie instalował Kazaa i szukał. A teraz nawet się nie chce kupować płyt (bo za drogie, a jakoś na wódkę co tyle samo kosztuje wszyscy mają), nawet nie chce się instalować Emule, DC++, Vuze, nawet się nie chce wpisać wwww.google.pl i poszukać. Tylko "część, czy ktoś może wysłać mi na maila". [*kurka*] mać. Lenie [****], [****] wam w [****], [*kurka*].

Autor: 7thGraal (---.adsl.inetia.pl)
Data:   

Hehe, temat istnieje i ma się dobrze, bo gdy wpiszesz "jak przyśpieszyć internet" link do tego tematu jest na drugim miejscu w wynikach wyszukiwania. :)

Debili nie brakuje, ale co nam począć, my się przecież nie znamy :]

Autor: stryhoo (---.kpsi.pl)
Data:   

Proponuję zmianę nazwy tego wątku na

"Jak przyśpieszyć ewolucję o 530%"

Autor: adas5793 (---.unipol.net.pl)
Data:   

proszę o wysłanie mi tego sterownika na adres adas5793@gmail.com

Autor: Radeon16 (---.147.73.137.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   

Mógłby mi ktoś wysłać te sterowniki na radeo16@gmail.com
Mam neta 53,6 Kb/s i bardzo chciałbym to przyśpieszyć

Autor: Radeon16 (---.147.75.7.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   

Sorki, źle maila wpisałem radeon16@gmail.com
Mam blueconnect modem HUAWEI E160

Autor: Tone HsH (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   

ten sterownik przyspiesza 'internet' jedynie o 460% :(

PRZEPŁACILIŚCIE :]

Wujek Dobra Rada

Autor: Radeon16 (---.147.164.128.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   

Jedynie 460%?
To nie jest tak mało! :P

Autor: Rzeszo18 (---.broker.com.pl)
Data:   

Bardzo proszę o wysłanie sterownika na rzeszo@poczta.fm Obczaimy co to za wynalazek :) POzdrawiam

PaRaMpArAjA

Autor: Mroczny44 (---.tktelekom.pl)
Data:   

moja szybkość internetu to 30 kB/s
proszę wyślij ten programik(wtyczkę) na kacpi12kolanka@gmail.com

Autor: alittlegoodgirl (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Witam

niedawno kupilam iplusa a ze mieszkam pod ciechocinkiem to mam bradzo slaby zasieg, np. pisze ze hsdpa, ale wyswietla 0 kresek, lub edge 2 kreski i to juz jest z antena wzmacniajaca ktora kupilam w vobisie antena atm-153 11dB + konektor do modemow Huawei.

czy moglbys wyslac mi ten program co przyspiesza internet na alittlegoodgirl@o2.pl

dzieki

Kaska

Autor: ripley3 (---.cdma.centertel.pl)
Data:   

Cześć!

Wiem, że trochę czasu już minęło, ale czy mógłby mi ktoś wysłać ten sterownik.
Chociaż mam router, to zasięg jest słaby i pliki ściągają się z prędkością około 5 kb/s

Email:

ripley1994@o2.pl

Z góry dziękuję :D

Autor: jaceks1 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

witam i podłączam się z prośbą
jacekskowronski1@o2.pl

podziękowanie i pozdrawiam :)

Autor: damek1988 (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   

również proszę o ten sterownik posiadam modem huawei e220 blueconnect z góry dziękuje pozdrawiam

Autor: muzi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

prosze wyslesz mi ten sterownik mam neostrade i mi muli muzap@o2.pl

Autor: vanish1982 (---.146.127.245.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   

Cześć, Gratuluje wspaniałego pomysłu :)
Posiadam internet blueconnect jednak od jakiegoś czasu max. prędkość to 4kb/s chciałbym choć trochę to zwiększyć. Jeśli możesz mi wysłać ten sterownik na mail vanish9977@op.pl byłbym bardzo wdzięczny.
pozdrawiam :)

Autor: lukas2824 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   

Siema mam internet iplus, i mam bardzo słabego neta zasieg wynosi 2 kreski EDGE i jest bardzo słaby czy mógł byś mi przesłać ten sterownik bardzo prosze mój e-mail to lukas2824@wp.pl. Bardzo prosze.

Autor: arturtur2 (---.146.68.43.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   

Witam. Mam modem blueconnect E160. Mieszkam na wsi.Mam tylko 3 kreski EDGE. Bardzo byłbym wdzięczy, żeby mi ktoś wysłał ten sterownik. Mój EMAIL to arturtur2@wp.pl.

Autor: Dawid87 (---.cdma.centertel.pl)
Data:   

Dzien dobry

Co mam zrobic aby dostac od pana ten sterownik ?
Korzystam z rutera i sciagam sygnal wi-fi odbior sygnalu mam dobry ale internet i tak zamula a sciaganie plikow to max 8kb\s.

Jak dla mnie pan jest specem od komputerow i prosze o pomoc w mojej sprawie.

Dziekuje.

Autor: Dawid87 (---.cdma.centertel.pl)
Data:   

Zapomnialem o czyms...

Adres email to wlodarski.dawid@o2.pl

Autor: Wlodek (---.xdsl.centertel.pl)
Data:   

Szanowny Panie Arturze Michale Kalinowski jestem z Torunia i bardzo mnie zainteresował ten temat przyspieszenia internetu , tez bardzo proszę o jeżeli to możliwe z Pana strony o przysłanie tego sterownika , bo mam internet w Orange ale wolny dla mnie i nic nie mogę zrobić a prróbowałem wielu rzeczy i nic . Bardzo , bardzo proszę o ten sterownik . Podaję mój Email : wwlodek77@gmail.com

z poważaniem: Włodek

Włodek

Autor: Wlodek (---.xdsl.centertel.pl)
Data:   

Szanowny Panie Arturze Michale Kalinowski

Jestem z Torunia i bardzo mnie zainteresował ten temat przyspieszenia internetu , tez bardzo proszę o jeżeli to możliwe z Pana strony o przysłanie tego sterownika , bo mam internet w Orange ale wolny dla mnie i nic nie mogę zrobić a próbowałem wielu rzeczy i nic . Bardzo , bardzo proszę o ten sterownik . Podaję mój Email : wwlodek77@gmail.com

z poważaniem: Włodek

Włodek

Włodek

Autor: A6ekAK (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   

Witam! Również proszę o przesłanie sterownika na adres a6ekak@gmail.com. Mam internet Iplus który działa bardzo wolno, maksymalna prędkość pobierania do granica 20/25kb/s. Z góry dziękuje i proszę o szybką odpowiedź.

Autor: VadeR (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Witam Panie Michale. Natrafiłem na Pana temat w internecie poszukując czegoś na przyśpieszenie iPlusa, który chodzi bardzo mizernie, prędkość pobierania to jakieś 20kb/s.
Da się coś z tym zrobić? Proszę o przesłanie sterownika na adres vader2012pl@gmail.com

Z góry dziękuję, mam nadzieję, że uda mi się przyśpieszyć tego żółwia :)

Autor: dominik007 (---.adsl.inetia.pl)
Data:   

kolego czy podzielił byś się tym sterownikiem proszę neta ma 20 kb/s błagam gg pobierałem
1godzi i 20 min proszę !!!!!proszę o przesłanie tego sterownika na adres www.michallo512@wp.pl serdecznie dziękuje

net

Autor: zxvvv (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Witam jest cień szansy żebyś udostępnił ten sterownik z małą instrukcją jak zainstalować mam ruter DSR ZXV10W300 na adres jaropjaro@gmail.com

Daj znać czy wogólę da radę coś przśpieszyć bo ja zupełnie jestem w tym ciemny, z góry dzięki !!!

Autor: jarek22lol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Witam posiadam router neostrady 2 mb .I jestem z niego nie zadowolony gdyz strasznie wolo działa próbowałem wiele programów i nic ten sam efekt .. Mam taka prośbę Michale gybys mógł mi ten sterownik wysłać na adres ziomek4444441@wp.pl może on coś pomorze Pozdrawiam jarek22lol

Autor: Michałkuzia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   

Też bym prosił o sterownik mam Iplusa i jest [****] wolny
Przesle mi ktoś to ? www.kuzix0@wp.pl
A za to sie płaci więcej za neta ? ?

Autor: kamil1996 (---.cdma.centertel.pl)
Data:   

czy dali byście mi ten sterownik bo jest tak wolny że żółw by był szybszy proszę o sterownik kamil900300@gmail.com

Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

- Jak przyspieszyć internet o 530%