Kontakt

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 TRAGEDIA W "POLOMARKET"
Autor: lexus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Wiatam.Jak się wam podoba obsługa w naszym "polo" bo moim zdaniem jest to wielka tragedia.Nieudaczność ekspedientów,niemiła obsługa,kolejki aż do stoiska mięsnego bo nie chce się przy kasie posiedzieć,a jak już zadzwonią tym swoim dzwoneczkiem żeby zająć swoje stanowisko pracy to nie na długo bo trzeba wyjść nie wiadomo po co choć klienci cierpliwie czekają.POZDRO....

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: TRAGEDIA W "POLOMARKET"
Autor: gumis_a (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

kto ci kaze tam chodzic ....? proste .... jak nie bedzie klijentow to wtedy szef zrozumie co jest nie tak ... a pracownicy tez zrozumieja ... szkoda tylko ze dopiero jak zaczna barac zasilek dla bezrobotnych ;/

Autor: MAŁA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

I WŁAŚNIE DLATEGO TAM NIE ROBIE ZAKUPÓW UNIKAM TEGO SKLEPU JAK MOGE NIESTETY CZASEM MUSZE ZROBIĆ TAM ZAKUPY I DLA MNIE TO JEST HORROR SZCZEGÓLNIE NIEMIŁA OBSŁUGA ZDECYDOWANIE WOLE ROBIĆ ZAKUPY W BIEDRONCE BIEDRONKA FOREVER

Autor: siwy (---.netia.com.pl)
Data:   

NIE ROBIC ZAKUPÓW W POLO!!!!!!!

Autor: ANIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

kiedyś w polo markecie była afera bo jakaś starsza biedna babka chciała ukraść przyprawę do zupy wartość ok 1zł i wezwali policję - ***! Jeszcze pewno by poszła do
***, za to że chciała ukraść przyprawę.I co wy na to ??

Autor: Agent KGB (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Niska szkodliwość społeczna czynu, ze względu na wiek i nie karalność oskarżonej sprawę oddala się skazując na karę grzywny 50 zł

Autor: HEHE (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

NASTĘPNY TEMAT POWRACA.....
JESTEŚCIE JUZ TAK NUDNI ŻE CHYBA ZYGNE.
CO DRUGI TEMAT POJAWIA SIĘ KILKA RAZY NA FORUM, I ZAWSZE TE SAME OSOBY MAJĄ TO SAMO DO PIWEDZENIA.
ŻENADA!!!!!!!!

Autor: Agent KGB (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

A ja kocham Polo, bo rymuje się z Olo. A tak po za tym to jedyny sklep gdzie można dostać zielone jabłka sprzedawane zależnie od kalibru.
Kiedyś pani mi wyjaśniła, że za to jabłko nie płace jak zwykle złotych jeden i trzydzieści groszy tylko więcej, bo jabłko ma większy kaliber.
Po jakimś czasie zniknął podział na jabłka pod kalibrowe i nad kalibrowe, a szkoda, bo przymierzałem się do wizyty z suwmiarką

Autor: .... (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

No nic dziwnego,ze obsluga do [****] skoro ekspedientki szaleja w ,,Oazie"(TO TEZ WIELKA TRAGEDIA!)Nie lubie tam chodzic a niestety czasami musze...

Autor: .... (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

oczywiscie do polo bo w Oazie moja noga nie postanie!!!

Autor: ... (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Macie coś do osób tam pracyjących?? Niech was to nie obchodzi o po cbyli w oazie!! zajmijcie się soba.. i jak chcecie to łaźcie sobie do biedronki!! Do Ani.. w polo nie pracyją debile... Może popatrzycie jak oni tak zasówają.. a nie wy tylko potraficie gnojić człowieka a sami lepsi nie jesteście!! zastanówcie się bo to mnie strasznie drażni że są w ciechocinku takie cioty.... peach dla tej normalnej części społeczeństwa

Autor: Keny (---.adsl.inetia.pl)
Data:   

W Polo pracuje duzo fajnych ludzików.

Autor: xxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

zastanow sie wogole co ty piszesz.przeeciez to pracownicy za to odpowiadaja za to jak ktos cos ukradnie.to pozniej oni oddaja pieniadze z wyplaty za to ze jakis skonczony debil cos ukradnie.

Data:   

to po [****] tam chodzisz idz do biedronki kazdy ma prawo sie pobawic jestesmy przeciez ludzmi

Autor: POLO LOLO (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

znajdzcie mi supermarket w ktorym nie ma kolejek. moim zdaniem polo jest ok chociazby dlatego ze polski. a policje musza wzywac bo towar nie jest ich prywatna wlasnoscia. nie wiem co za baran zarzuca pracowniczkom ze bawia sie w "oazie"!? ty pewnie bawisz sie klockami w domu poniewaz jestes niedorozwiniety tak jak autor tego glupiego tematu.
Ja w polo kupuke poniewaz pracownicy sa bardzo mili i widac ze zalezy im na pracy.

Autor: Maximus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Zgadza się.
Jeśli komuś nie odpowiada obsługa w Polo to niech wybierze się do Lider Szajsu. Tam kolejki są mniejsze bo mało kto tam kupuje.

A może to tajni agenci Biedronki lub Lidera nakręcają tą antyreklame.
PS. To jeden z głupszych tematów na tym forum. Chyba już naprawde nie macie o czym pisać.

Autor: malutka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

co wy gadacie....moze dlugie kolejki sa w polo.., ale za to bardzo mila obsluga!! czy wy sie niemacie do cholery czego czepiac??

Autor: piotrek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

glupota.polo jest super takie jest moje zdanie.mila obsluga porzadek fajne kasjerki.oni t
ez sa ludzmi i tez potrzebuja sie czasami zabawic.nie ma w tym nic zlego . P.S.SERDECZNE POZDROWIONKA DLA WSPANIALEJ KAJI JESTES SUPER
KAJA PRACUJE OD NIEDAWNA ALE JEST SUPER I DUZO SIE JUZ NAUCZYLA.POZDROWIONKA KAJA JESTESMY Z TOBA.POLO BEZ CIEBIE TO NIE POLO TAK JAK LEADER BEZ CIEBIE TO SZPITAL.JESTES SUPER TAK 3MAJ

Autor: .... :D (---.netia.com.pl)
Data:   

ale wy to macie problemy-znajdzcie sobie lepszy temat a nie jakies pier******* bez sensu...:]

Autor: kaja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

serdeczne dzieki za uznanie.wogole brak slow na to co piszecie skoro nie znacie ludzi z polo.to zajefajni kumple i wspolpracownicy.jestesmy dobrym sklepem lepszym niz biedronka czy szajs.jak wam sie nie podoba to nie przychodzcie tam.a jesli chodzi o oaze to jestesmy normalnymi ludzmi i tez mamy prawo sie zabawic.powinnismy sie szanowac takie jest moje zdanie. p.s.zapraszam do polo oczywiscie tych ktorym sie tam podoba pozdrowka dla calego polo marketu od kaji.

Data:   

polo the best

Autor: Dragon (---.dragonnet.com.pl)
Data:   

mono-polo :] the best :P

Autor: Miniod (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Ja w polo robiłem, robię i będe robił zakupy,komus śie nie podoba-trudno. Według mnie zbędny temat...czego to ludzie nie wymyślą - porażka ;/

Autor: Nimbus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Jak ostatni raz byłem w polo to byłem mile zaskoczony bo po mojej ostatniej wizycie został zmieniony repertuar muzyczny.

Autor: Maximus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Proponuje zrobić ranking najgłuprzych tematow na tym forum. Myśle że "TRAGEDIA W POLOMARKET" mogła by zająć jedno z pierwszych miejsc. Oczywiście po "WSZYSTKO O MIRIAM";-)
Mości LEXUS nastepnym razem gdy wymyślisz jakiś temat zastanów się czy nie zaszkodzisz komuś wyssanymi z palca zarzutami.

Data:   

MAXIMUS w którym ty wieku żyjesz .Czy tak powinna wyglądać obsługa w dzisiejszych czasach.Pewnie pracujesz i szef też wymaga od Ciebie wielu rzeczy,które na pozór wydają się błache ale dba o swój wizerunek.A jak nie masz pracy to wszystko przed tobą.POWODZENIA.

Autor: Heniek Tayson (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

MAXIMUS żyje w wieku bezrobocia i wie że prace należy szanować. A ty masz bzdurne uwagi w stosunku do pracowników POLO i ryzykujesz takimi oszczerstwami ich dalszą pracę. Pewnie zwróciłeś uwage na to że czesto pracownicy tam się zmieniają. Wiesz dlaczego? Ponieważ bardzo często są zwalniani.
Często kupuje w POLO i nie przypominam sobie kolejki aż po mięsny. A to że czasami jakaś kasa nie jest zajeta bierze się z tego że kasowe muszą jeszcze oprucz kasowania sprzątać, wykładać towar, pracować w magazynie i robić 100 innych rzeczy o których nie masz nawet pojęcia i wierz mi robią to dłurzej niż 8 ustawowych godzin za naprawde niewielkie pieniądze.
Wiem że łatwo jest rzucać oszczerstwa anonimowo ponieważ jest to bezpieczne i skuteczne. Jesli naprawde jesteś pewien swoich zarzutów to wystąp oficjalnie z pismem do kerownictwa POLO.

Data:   

Aha! sprecyzuj co miałeś na myśli pisząc "nieudaczność ekspedientów, niemiła obsługa" bo ja z niczym takim się tam nie spotkałem. A może któraś dziewczyna przyłapała cię tam na kradzierzy lizaków i postanowiłeś się zemścić posługując się bujną wyobrażnią??;-)

Autor: kaja i kaja z polo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

pozdrowionka dla wszystkich sympatykow POLO LOLO.niektorzy zle nas oceniaja to nie jest zbyt mile bo tak naprawde nas nie znaja i nic o nas nie wiedza a my jestesmy poprostu the best=najlepszym sklepem w ciechu.i obsluga tez jest ok.serdeczne pozdrowionka i buziaczki dla NASZEJ KOCHANEJ KIEROWNICZKI PANI ELI.DLA ALUNI ROBERTA I RESZTY ZALOGI PRZESYLAJA SZALONE KAJA G. I KAJA K.BUZKA

Data:   

Masz całkowitą racje KAJA! popieram cię w całej rozciągłości.

PS. umówisz się ze mną?;-)

Autor: ... (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

a kto ci każe to czytać? :-) z tego co wiem Polska jest wolnym krajem i każdy obywatel posiada wolność wypowiedzi... tak samo jak ANIA potraktowała ludzi pracujących w polo, tak samo została potraktowana przeze mnie. pozdro 4 all :-D

Autor: lola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

polo market jest wprzo! nie macie sie juz czego czepiac???? Jak wam sie niepodoba to idzcie do Leader Price!!!

Autor: Intro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Nie wien jak tam jest, bo strasznie dawno tam nie byłam, ale koledzy byli i wrażenia mieli bardzo pozytywne :)

Data:   

jak ci sie nie podoba polo market to leć do biedronki!:P

Autor: HEINEKEN (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Jo!!!
bedrona jest niezła:P
tylko więcej promocjii an alkochole i słodycze, taka mała prośba :P

Data:   

stwierdzam ze nie macie sie juz czego czepiac.Wymyślajcie ciekawsze tematy.

Autor: ewa (---.polomarket.pl)
Data:   

Ja tam lubie Polo, miłe kasjerki nie czeka sie dlugo, nie wiem czemu narzekacie
ja mieszkam w Inowroclawiu i tu jest najtanej
Pozdrowka

Autor: star (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Wiesz w polo nawet fajnie ale ,,super'' mądre ekspedientki nie umią wydać z 50 zł 30

Data:   

tak? jak wam sie niepodoba to nieróbcie zakupów w polo markecie tylko jazda do jakiegos hipermarketu w toruniu gdzie maja przeterminowane produkty i naklejone inne daty zeby nie bylo widac.Ludzie zastanówcie sie co wy piszecie!!!jakie wy macie wymagania!!!co wam sie jeszcze nie podoba?moze to ze samochody jezdza po ulicy i zatruwaja atmosfere????wezcie nie gadajcie znowu takich bzdur bo głupi by sie uśmiał!!!!!

Autor: Henryk (---.skynet-ciechocinek.com)
Data:   

lola nie przesadzaj.w ciechocinku polecam MATIS NA NIESZAWSKIEJ

Autor: ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Macie kiepsko! Przyjedźcie do Pakości( k. Inowrocławia). Tutaj zawsze jest miło! Widocznie inny teren, inne wychowanie! Polecam!!!

Autor: ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

Ja naprawde nie rozumiem, dlaczego wszyscy się tak czepiają?! Przecież , jak już ktoś napisał- nie podoba Ci się - nie chodź!!! iI nie wymądrzajcie się tak. Na pewno wydać 30zł z 50 to noe problem, ale umią a umieją juz tak!!!

Data:   

popieram ole

Autor: u (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

u

Data:   

kaja kaja saja

Autor: paula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

tez tak mysle ze w polo pracuje duzo fajnych ludkoww jest bardzoi miła obsługa!!!nie jedni z was by nie dali tam rady pracowac obsługujac takich klijetow jak wy!!hihi

Autor: paula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

kocham polo market)))))!!!

Autor: discopolo (---.adsl.inetia.pl)
Data:   

Chłopaki i dziewuchy są na luzie i wam tego życzę . Zakupy, zakupy,zakupy. Musi być czas na kulturke.

Autor: m (---.CNet2.Gawex.PL)
Data:   

a pracowałeś kiedyś w polo, no to się nie wymądrzaj ja paracowałem , ku..a nie wiem dlaczego ale każdy klient myśli że jak nie ma kasjera w boksie albo na sklepie to wtedy leży na magazynie i popija kawę, ludzie przecież co chwile wychodzą na jaw że w jkimś supermarkecie pracowników traktuje się jak niewolników , myslicie że to taka lekka praca ? i że zbija się na tym kokosy ? sorry ale uniosłem się

Autor: monika (---.skynet-ciechocinek.com)
Data:   

no dlamnie polo jest ok

Data:   

[****] maryna

Data:   

przepraszam admina za uzycie wulgarnego słowa.pozdro dla niego.

Autor: kaja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

i cio temat polo sie skonczyl?zacznijmy od nowa czy od tamtego czasu sie cos zmienilo?jest super i naprawde nie mozecie narzekac.pozdrowionka dla wszystkich pracownikow oraz dla mojego kochanego dawidka.buziole

Autor: anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

dlaczego dziwi Cię wezwanie policji, przecież to normalna rzecz, gdyby puścić babcię luzem, pewnie kradłaby nonstop, a tak może już tam nie przyjdzie. dałbyś pozwolenie złodziejowi? jak brakuje, to niech idzie pod kościół , u nas w sklepie taki jeden przychodzi wymieniać pieniądze po ostatniej mszy popołudniowej, w samych klepakach ma 300 zł, a drugie 300 w dziesiątkach i to bez podatku na pewno trzy niedziele po nieczłe osiem godzin i przeżyłaby miesiąc, a kraść to większy wstyd

Autor: monia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

ja też kocham polo

Autor: Ginger (---.76.classcom.pl)
Data:   

Kaja jeśli możesz to odezwij się do mnie proszę Widzę że pracujesz w Polo i chciałabym z Tobą na ten temat porozmawiać To poważna sprawa Mój adres 123k@vp.pl Pozdrawiam

Autor: Karolina (---.tvk.torun.pl)
Data:   

co wy wogole wypisujecie najpierw popracujcie sobie w POLO a pozniej sie wypowiadajcie. po prostu żenada!

Re: TRAGEDIA W "PluOLOMARKET"
Autor: Alicja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

ludzie oniczym nie macie pojęcia w polo jest dobrze każdy kto rzuca oszczerstwa powinien tam popracować

Autor: Alicja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   

kliient jest trudny i ekspedientka też

Autor: patryk (---.range86-151.btcentralplus.com)
Data:   

nie wiem czy ktos odwiedza jeszcze te strone ale...... ludziska czy czy wy nie widzicie co sie dzieje w Polsce , odnosnie pracy sam kidys pracowalem i w POLO w C-KU to nie jest wybor takie sa realia , (szalu nienma i potracaja z kazdy renam.) tak jak ktos juz pisal jak nie ma nikogo na kasie to nie znaczy ze na magazynie lezy do gory kolami ,ale zdazaja sie wyjatki bo jak ostatnio bedac na urlopie widzialem te paniusie kto je zatrudnil? poza tym pozdrawiam KAJE KOTRYSZKE OCZYWISCIE, MLODEGO NIEDZWIEDZIA DOCIE I TYCH CO JUZ NIE PRACUJA BUJANA,DARASA,I CALA EKIPE KTORA GOSCILEM SWEGO CZASU NA STOLARSKIEJ 6/6 MOJ MAIL PATRYKKONCZAK@interia.pl

Autor: ANETA (---.adsl.inetia.pl)
Data:   

PRACUJE W POLO. Dla wszystkich sprzedawcy sa nieudacznikami to ciekawe w jakim zawodzie Ty pracujesz.A zawsze trzeba odpoczac bo sprzedawca sie nagada a tacy jak Ty to zawsze patrza na siebie a nie w obie strony.Nie powiem bo klient jest najwazniejszy ale nia badzmy egoistami nam sie tezz nalezy 15minut przerwy>Przemysl to i nie pisz takich glupot.Niewiesz jaka to jest meczaca praca pewnie bys nie wytrzymal ani jednego dnia to sie nie odzywaj

ANETA

Autor: jolanta (83.1.78.---)
Data:   

spadaj na drzewo

Autor: jolanta (83.1.78.---)
Data:   

jest sobie takie male polo w Miasteczku Slaskim od niedawna otwarte i nie zauwazylam zeby kasjerek nie bylo na kasie tyle ile trzeba na stoisku miesnym mila obsluga i ogolnie sauper robi sie sakupy Jak takie polo powstanbie w Tarnowskich Gorach to z przyjemnoscia bede robic tam zakupy

Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

- TRAGEDIA W "POLOMARKET"